Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Trainingsweekend Ardennen

Als voorbereiding op het echte werk voor Alpe d’HuZes had Hetty weer een klimtraining in La Roche in de Ardennen georganiseerd. En dat heeft ze weer perfect geregeld. Presentaties door

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.

Mexico, Guatemala en Belize 1996

Vijf weken op reis door Mexico (Yucatan), Guatemala en Belize. Deze route wordt de Maya Route genoemd. Hele speciale momenten waren het regelen van een ‘huwelijksvergunning’ in Belmopan, Belize gevolgd