Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Alpe d’HuZes 2013

Je zou denken dat bij de zesde (ja 6) keer Alpe d’HuZes het weer hetzelfde en saai is. Nee, het is ieder jaar weer anders, andere emoties, andere belevenissen, andere

Ronda

Ronda en omgeving, met uitstapjes in de huurauto naar Arcos de la Frontera, Sanlucar de Barrameda en door de schitterende bergen rondom Ronda. En weer o zo lekker eten.

Zigeunerfeest Belgie

Vera gaf voor haar 50e verjaardag een feest in Kwaremont, België. Het thema was zigeuner, dus was iedereen kleurrijk uitgedost met tent en caravan geparkeerd in de tuin van het