Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

25 jaar wintersport …… er is niets veranderd

Vijfentwintig jaar wintersport. Er is niets veranderd. Of toch? We hebben in de loop der tijd geskied in diverse landen. Zwitserland, Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, Italië en zelfs in Nederland, op

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).

Portugal (Zuid) op de motor

In negen dagen hebben we 1791 kilometer afgelegd op de BMW F650, Cor op de ST en ik op de GS. Prachtig. Veel gereden en voornamelijk het stuk langs de