Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Bali en Jakarta

Maandag 3 januari ben ik teruggekeerd van een mooie reis naar Bali en Jakarta. Wel wat kort, 2 weken, gezien de lange reistijden. Van mijn huisdeur tot het hotel op

Pittige tochtjes

Onderweg naar Salland d’HuZes ben ik zaterdag met Karel van Arnhem naar Dalfsen gereden. Met de kilometers van huis naar Schiphol erbij zaten we toch weer boven de honderd. De

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.