Hetty heeft weer zo’n geweldig trainingsweekend in de Ardennen georganiseerd. Het enige dat ze niet onder controle had was het weer. Zaterdag, ijzel en sneeuw waardoor in de ochtend niet gestart kon worden en zondag lag er veel sneeuw, toen was er echt geen fietsen aan. Ik had geen fiets bij me vanwege mijn gebroken stuitje en heb me slechts geconcentreerd op het maken van het diner voor zo’n 120 mensen. Weer leuk om te doen. Ik deed het natuurlijk niet alleen, helaas was mijn vaste Ardennen kookmaat Benjamin wegens ziekte uitgevallen, maar ik had veel hulp van Willem, onze ‘stagiair’ Martin, Leny, Laurine en niet te vergeten Lodewijk en vele anderen.
Terloops heb ik mijn voorraad ‘La Chouffe’ worst bij kunnen vullen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Loch Ness Monster

De tocht door Schotland leidde (natuurlijk) ook langs Loch Ness. Bewijst onderstaande foto dat het monster van Loch Ness toch echt bestaat?

Ronda

Ronda en omgeving, met uitstapjes in de huurauto naar Arcos de la Frontera, Sanlucar de Barrameda en door de schitterende bergen rondom Ronda. En weer o zo lekker eten.

Libanon, Syrie en Jordanie 1999

Een trektocht door een deel van het Midden Oosten. Van het nog half kapotgeschoten en in rap tempo opknappende Beiroet, door het strenge Syrië en de oudheden van Jordanië. Met