Met een aantal ex-collega’s van Pecoma, nu QNH en FastFlex, naar Livigno, een belastingvrij staatje in Italie. Ver rijden en alleen via een smal tunneltje te bereiken. Maar het is een mooi stadje met leuke skigebieden. We hadden veel sneeuw (‘s nachts) en veel zon (overdag). Helaas hield ik er wel een gebroken stuitje aan over. Au.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Madagascar (met zonsverduistering)

Een heel bijzonder land, voor wat betreft cultuur en natuur. Een mengelmoes van Afrikaans, Aziatisch en Frans. Een heel aparte flora en fauna door de (heel lang geleden) afscheiding van

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.

Berlijn (The Wall)

Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar