Met een aantal ex-collega’s van Pecoma, nu QNH en FastFlex, naar Livigno, een belastingvrij staatje in Italie. Ver rijden en alleen via een smal tunneltje te bereiken. Maar het is een mooi stadje met leuke skigebieden. We hadden veel sneeuw (‘s nachts) en veel zon (overdag). Helaas hield ik er wel een gebroken stuitje aan over. Au.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Motorrit Diekirch

Zoals ieder jaar gingen Karel, Ado en Jaap op motorreis door Europa. Bach en ik zijn een lang weekend meegegaan tot in Diekirch, Luxemburg. Daar hebben we een prachtige rit

Ronde van Noord-Holland

Vandaag heb ik de Ronde van Noord-Holland gefietst. Een afstand van 100 kilometer met een gemiddelde van zo’n 25 kilometer per uur. Da’s heel niet slecht, vind ik.

Alpe d’HuZes training Ardennen

Hetty heeft weer zo’n geweldig trainingsweekend in de Ardennen georganiseerd. Het enige dat ze niet onder controle had was het weer. Zaterdag, ijzel en sneeuw waardoor in de ochtend niet