Met een aantal ex-collega’s van Pecoma, nu QNH en FastFlex, naar Livigno, een belastingvrij staatje in Italie. Ver rijden en alleen via een smal tunneltje te bereiken. Maar het is een mooi stadje met leuke skigebieden. We hadden veel sneeuw (‘s nachts) en veel zon (overdag). Helaas hield ik er wel een gebroken stuitje aan over. Au.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Alpe d’HuZes 2012

Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.

Recepten

Al heel lang verzamel ik recepten. Natuurlijk in een fraaie database. Deze recepten kan nu ik op deze site tonen met DB Toolkit. Over de layout ben ik nog niet

Alpe d’HuZes 2008

Pecoma was dit jaar medesponsor van Alpe d’HuZes. Sandra en ik waren als vrijwilliger aanwezig in l’Alpe d’Huez. En Sandra heeft de dag voor de grote dag de Alpe d’HuZus