Ik had honger tijdens het boodschappen doen bij C1000 en kocht een pakje kroketbroodjes. Ik heb half zo’n ding opgegeten. Wat smerig! Bleh! De volgende anderhalve heb ik aan de zwanen gegeven. Ik hoop dat ze het overleefd hebben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Portugal (Noord) op de motor

Een mooie trip op de motor door het noorden van Portugal. We zijn gestart in Porto, een prachtige stad. Cor op de BMW G650 XCountry en ik op R1200 GS.

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).

Mexico, Guatemala en Belize 1996

Vijf weken op reis door Mexico (Yucatan), Guatemala en Belize. Deze route wordt de Maya Route genoemd. Hele speciale momenten waren het regelen van een ‘huwelijksvergunning’ in Belmopan, Belize gevolgd