Wederom zo’n prachtige, intense en zware week. Zwaar niet zozeer wege het fietsen, ik heb dit jaar niet gefietst omdat we sinds dit j[print_this] aar ook op donderdag koken. Wel zwaar qua werk, 12 tot 14 uur per dag staan en hollen en vliegen. We hadden per dag 700 tot 2400 eters. En de spanning of het allemaal wel zou lukken. En daarnaast de emotionele monenten!
Maar het was zo mooi en zo fijn [/print_this] om te doen. En met zijn allen hebben we meer dan 10 miljoen opgehaald. Fantastisch.
Alpe d’HuZes 2010
June 15, 2010
0 Comments
Explore More
IJsland 1989
Met z’n vijven op een -voor een keer georganiseerde- rondreis over IJsland. Een heel bijzonder mooi land, ruig, kaal, leeg en ook wel erg koud. Slapen in een tent is
Arizona op de motor
Een trip van 1750 kilometer op de motor door een bijzonder mooi en afwisselend gebied met uitsluitend mooi weer. En we hebben ontzettend veel lol gehad. Zie reizen in de