Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

IJsland 1989

Met z’n vijven op een -voor een keer georganiseerde- rondreis over IJsland. Een heel bijzonder mooi land, ruig, kaal, leeg en ook wel erg koud. Slapen in een tent is

San Sebastian

San Sebastian, in Baskenland. In de bergen, dus heel anders dan het droge binnenland. Het weer was op een enkele keer na niet al te best. Het was wel heel

Loch Ness Monster

De tocht door Schotland leidde (natuurlijk) ook langs Loch Ness. Bewijst onderstaande foto dat het monster van Loch Ness toch echt bestaat?