Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we allen als pastoor. Op weg naar Saarbrucken was het nog even spannend, ik legde bijna het loodje doordat een ‘zwartwit-bal’ vast kwam te zitten in mijn luchtpijp. We reden toen op de 4e baan (Bach reed). Cor heeft mijn leven gered op de vluchtstrook middels de Heimlich-greep. Een biertje voor de schrik en weer door.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Sinterklaas

Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.    

Portugal (Zuid) op de motor

In negen dagen hebben we 1791 kilometer afgelegd op de BMW F650, Cor op de ST en ik op de GS. Prachtig. Veel gereden en voornamelijk het stuk langs de

Jambo overleden

Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.