Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar ergens geslapen in een veld en de volgende dag met z’n allen slapen bij een wildvreemde Oost-Duitse (had Henk geregeld?). En dan het concert van The Wall. Het geluid was belabberd, maar de ervaring onvergetelijk. De dag erna hebben we nog wat resten van De Muur bezocht. Al met al heel apart.
Berlijn (The Wall)
January 16, 2012
0 Comments
Explore More
Ronde van Noord-Holland
Vandaag heb ik de Ronde van Noord-Holland gefietst. Een afstand van 100 kilometer met een gemiddelde van zo’n 25 kilometer per uur. Da’s heel niet slecht, vind ik.
Egypte 2005
Dit was een ontzettend leuke reis. Makkelijk reizen, heel aardige mensen. Paar dagen in en rond Cairo geweest, het museum, Giza, Dashur, Saqqara. Vervolgens per trein naar Luxor en daar