Wederom zo’n prachtige, intense en zware week. Zwaar niet zozeer wege het fietsen, ik heb dit jaar niet gefietst omdat we sinds dit j[print_this] aar ook op donderdag koken. Wel zwaar qua werk, 12 tot 14 uur per dag staan en hollen en vliegen. We hadden per dag 700 tot 2400 eters. En de spanning of het allemaal wel zou lukken. En daarnaast de emotionele monenten!
Maar het was zo mooi en zo fijn [/print_this] om te doen. En met zijn allen hebben we meer dan 10 miljoen opgehaald. Fantastisch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Mijn huis vanuit de lucht!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=pWLubs8tv7k&rel=0]

Loch Ness Monster

De tocht door Schotland leidde (natuurlijk) ook langs Loch Ness. Bewijst onderstaande foto dat het monster van Loch Ness toch echt bestaat?

ANWB Sinterklaas

Heb ik dat! Na 2 adressen afgewerkt te hebben als Sinterklaas kom ik 2 vrouwen tegen met een lege accu. Als Sint onder de motorkap met startkabels. Leuk. En natuurlijk