Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend achterwiel, achterover zitten op de tank en de motor juist onder je wegduwen. Heel anders en wennen. Maar het was fun en vuil zoals de laatste foto’s bewijzen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).

Ronde van Noord-Holland

Vandaag heb ik de Ronde van Noord-Holland gefietst. Een afstand van 100 kilometer met een gemiddelde van zo’n 25 kilometer per uur. Da’s heel niet slecht, vind ik.

Berlijn (The Wall)

Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar