Een mooie en enerverende reis. Veel gezien veel gedaan en met allerlei ingredienten zoals bergen, leuke mensen, meren, rivieren, watervallen, bootje varen, lekker eten, lekker drinken, leuke meiden, motorrijden, duiken etc. Wat wil je nog meer?
Thailand en Laos 2008
October 29, 2008
0 Comments
Explore More
Nieuwe website
Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).
Alpe d’HuZes 2011
Wat een week weer in Alpe d’Huez. Zwaar, spannend en mooi. Het was hard werken in de catering en ik was, als teamleider, best gespannen of het allemaal wel ging
Vliegroutes
Al eerder had ik een op een map alle vliegvelden uit mijn reisdatabase kunnen plotten op een kaartje. Zie: Vliegvelden. En nu kan het ook met de routes tussen die