Wederom zo’n prachtige, intense en zware week. Zwaar niet zozeer wege het fietsen, ik heb dit jaar niet gefietst omdat we sinds dit j[print_this] aar ook op donderdag koken. Wel zwaar qua werk, 12 tot 14 uur per dag staan en hollen en vliegen. We hadden per dag 700 tot 2400 eters. En de spanning of het allemaal wel zou lukken. En daarnaast de emotionele monenten!
Maar het was zo mooi en zo fijn [/print_this] om te doen. En met zijn allen hebben we meer dan 10 miljoen opgehaald. Fantastisch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

25 jaar wintersport …… er is niets veranderd

Vijfentwintig jaar wintersport. Er is niets veranderd. Of toch? We hebben in de loop der tijd geskied in diverse landen. Zwitserland, Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, Italië en zelfs in Nederland, op

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.

Alpe d’HuZes Catering op Radio 2

Leuk interview met mij over de Catering. http://radio.omroep.nl/i/64438/