We zijn drie weken met een camper langs de oostkust van Amerika getrokken. Het is lang geleden en de route is niet geheel te achterhalen. We hebben allemaal leuke dingen gedaan en natuurlijk de bekende attracties bezocht als Disney World, Sea World, Wet’n Wild etcetera. Maar ook wezen raften in Virginia en onderweg veel gezien. Key West was erg leuk. maar ook die heel gezellige avond in een piepklein plaatsje midden in Florida bij mensen die we in een bar St. Augustine ontmoet hadden.
1986 Amerika
September 25, 1986
0 Comments
Explore More
Alpe d’HuZes 2010
Wederom zo’n prachtige, intense en zware week. Zwaar niet zozeer wege het fietsen, ik heb dit jaar niet gefietst omdat we sinds dit j[print_this] aar ook op donderdag koken. Wel
Vliegroutes
Al eerder had ik een op een map alle vliegvelden uit mijn reisdatabase kunnen plotten op een kaartje. Zie: Vliegvelden. En nu kan het ook met de routes tussen die
Alpe d’HuZes 2012
Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.