Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar ergens geslapen in een veld en de volgende dag met z’n allen slapen bij een wildvreemde Oost-Duitse (had Henk geregeld?). En dan het concert van The Wall. Het geluid was belabberd, maar de ervaring onvergetelijk. De dag erna hebben we nog wat resten van De Muur bezocht. Al met al heel apart.
Berlijn (The Wall)
January 16, 2012
0 Comments
Explore More
Sinterklaas
Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.
Wintersport Livigno
Met een aantal ex-collega’s van Pecoma, nu QNH en FastFlex, naar Livigno, een belastingvrij staatje in Italie. Ver rijden en alleen via een smal tunneltje te bereiken. Maar het is
Offroad cursus Rijssen
Een heel leuke en leerzame dag, zo’n Offroad cursus bij Henk Seppenwoolde in Rijssen. En totaal anders dan een circuittraining op Zandvoort. Zo moesten we hier remmen met een blokkerend