Hetty had een klimtraining weekend georganiseerd in de Ardennen. Als voorbereiding op Alpe d’HuZes 2011. In een mooie omgeving, rondom La Roche, waren 5 routes uitgezet door Laura Verhoeven. Ter plekke werd het evenement gestuurd door Monic, een aantal vrijwilligers zorgde voor het ontbijt en stond het kookteam van Benjamin en mijzelf terzijde. Dit alles gecombineerd met zonovergoten weer maakte dat dit weekend een enorm succes is geworden. Hieronder wat foto’s.

  • 2011 Klimtraining Ardennen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Woodstock

Een klassieker. Deze mag niet ontbreken in de galerij van mooie feesten! Deze was gaaf. Een fantastisch feest in de tuin bij Maarten op Texel. In 1989 alweer.

Madagascar (met zonsverduistering)

Een heel bijzonder land, voor wat betreft cultuur en natuur. Een mengelmoes van Afrikaans, Aziatisch en Frans. Een heel aparte flora en fauna door de (heel lang geleden) afscheiding van

Sinterklaas

Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.