Dit was een ontzettend leuke reis. Makkelijk reizen, heel aardige mensen. Paar dagen in en rond Cairo geweest, het museum, Giza, Dashur, Saqqara. Vervolgens per trein naar Luxor en daar de Vallei der Koningen en de tempel van Luxor bezocht. De tweede week van de reis ben ik in Dahab gebleven, een heerlijk relaxed plaatsje, zonder massatoerisme en zonder grote resorts. In een heerlijk pension, Jasmine. Leuke bedieining en volgens mij het beste eten in Dahab. Vanuit Dahab heb ik een zevental duiken gemaakt, waaronder in The Blue Hole en The Canyon. Hoogtepunt was het duiken in en rond het wrak uit de 2e Wereldoorlog, de Thistlegorm, een heel indrukwekkende ervaring.
Zie ook Reizen in de menubalk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Malediven

We gingen naar de Malediven om te duiken. Een klein eiland, Nakatchafuchi, in het Noord Atol, ruim 3 uur varen vanaf Male was onze thuisbasis. Het eiland is echt klein,

Alpe d’HuZes 2012

Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.

Berlijn (The Wall)

Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar