We gingen naar de Malediven om te duiken. Een klein eiland, Nakatchafuchi, in het Noord Atol, ruim 3 uur varen vanaf Male was onze thuisbasis. Het eiland is echt klein, we liepen langs de waterlijn rond het eiland en het duurde slechts 12 minuten en toen waren we weer op ons vertrekpunt! Niet meer dan 20 hutjes, een bar en een restaurant. Het duiken was werkelijk fantastisch. Het snorkelen trouwens ook. Alle soorten vissen in grote getale. Heel speciaal was een nachtduik. Ook apart was het onder water voeren van haaien. De eerste ontmoetingen met de haaien waren wel wat spannend, maar “ze doen niks”. Een vervelend iets was dat we door veel in en uit het water gingen en het zout kristalliseerde in onze oren wat bij 3 van ons leidde tot een oorontsteking.
Malediven
November 30, 1984
0 Comments
Explore More
Sinterklaas
Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.
Madagascar (met zonsverduistering)
Een heel bijzonder land, voor wat betreft cultuur en natuur. Een mengelmoes van Afrikaans, Aziatisch en Frans. Een heel aparte flora en fauna door de (heel lang geleden) afscheiding van