Zoals ieder jaar gingen Karel, Ado en Jaap op motorreis door Europa. Bach en ik zijn een lang weekend meegegaan tot in Diekirch, Luxemburg. Daar hebben we een prachtige rit gemaakt door bergachtig gebied over schitterend asfalt. En zo waar was het een keer mooi weer in de Ardennen (in Nederland regende het). Zondag zijn Bach en ik teruggegaan en hebben nog een eind meegereden met de Kyro Memorialrit. En in tal van regenbuien naar huis gereden en nat en koud aangekomen. Maar een gaaf weekend was het.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

1988 Griekenland

Met z’n vijven op een prachtig zeiljacht, de “Lady Ageliki”, een X25 van Deense makelij, met Bach als kapitein, een fiks aantal Griekse eilanden aangedaan. Heerlijk. Met mooi weer over

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.

IJs vooraf….

Ieder jaar, als het vriest zoals nu, komt het verhaal van de Ford Sierra op het ijs weer boven water. Vooral in de IT-wereld, velen kennen dit verhaal. Het is