Ieder jaar, als het vriest zoals nu, komt het verhaal van de Ford Sierra op het ijs weer boven water. Vooral in de IT-wereld, velen kennen dit verhaal. Het is weer koud en ook ik moest weer denken aan die memorabele avond in 1987. Ik zal er nu zelf maar eens over beginnen. Hierbij het artikel in de Telegraaf, in januari 1987. Grappig detail, onze grote vriend Peter staat toevallig op deze foto.

1987 IJs vooraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Pre-Ma-Bu-Ba 1982

Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we

Dominicaanse Republiek 1994

Dit was eigenlijk een zakenreis. Met een stelletje maffe autodealers op een incentive naar de Dominicaanse Republiek. Volledig georganiseerd, niet mijn type reis, maar we hebben ontzettend gelachen. Het begon

Portugal (Noord) op de motor

Een mooie trip op de motor door het noorden van Portugal. We zijn gestart in Porto, een prachtige stad. Cor op de BMW G650 XCountry en ik op R1200 GS.