Met een bestelwagen, een beetje omgebouwd, zijn we half Europa rondgetrokken. Soms in de auto slapen, soms in de tent en soms in de open lucht. Een echt avontuur. Totaal zo’n elf landen aangedaan, al hebben we Bulgarije niet echt bezocht. Daar werden we na een half uur al weer uitgegooid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Jambo overleden

Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.

25 jaar wintersport …… er is niets veranderd

Vijfentwintig jaar wintersport. Er is niets veranderd. Of toch? We hebben in de loop der tijd geskied in diverse landen. Zwitserland, Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, Italië en zelfs in Nederland, op

Pittige tochtjes

Onderweg naar Salland d’HuZes ben ik zaterdag met Karel van Arnhem naar Dalfsen gereden. Met de kilometers van huis naar Schiphol erbij zaten we toch weer boven de honderd. De