Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we allen als pastoor. Op weg naar Saarbrucken was het nog even spannend, ik legde bijna het loodje doordat een ‘zwartwit-bal’ vast kwam te zitten in mijn luchtpijp. We reden toen op de 4e baan (Bach reed). Cor heeft mijn leven gered op de vluchtstrook middels de Heimlich-greep. Een biertje voor de schrik en weer door.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Portugal (Zuid) op de motor

In negen dagen hebben we 1791 kilometer afgelegd op de BMW F650, Cor op de ST en ik op de GS. Prachtig. Veel gereden en voornamelijk het stuk langs de

Overzetten, werk verzetten

Ik ga een poging wagen om de data van mijn oude site (www.lamboo.com) over te zetten op deze WordPress site. Dat is heel veel werk en het zal ook wel

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).