Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we allen als pastoor. Op weg naar Saarbrucken was het nog even spannend, ik legde bijna het loodje doordat een ‘zwartwit-bal’ vast kwam te zitten in mijn luchtpijp. We reden toen op de 4e baan (Bach reed). Cor heeft mijn leven gered op de vluchtstrook middels de Heimlich-greep. Een biertje voor de schrik en weer door.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Portugal (Noord) op de motor

Een mooie trip op de motor door het noorden van Portugal. We zijn gestart in Porto, een prachtige stad. Cor op de BMW G650 XCountry en ik op R1200 GS.

IJs vooraf….

Ieder jaar, als het vriest zoals nu, komt het verhaal van de Ford Sierra op het ijs weer boven water. Vooral in de IT-wereld, velen kennen dit verhaal. Het is

Winter 2007

Een prachtige zonnige ochtend, de bomen vol met rijp. Mooie plaatjes.