Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we allen als pastoor. Op weg naar Saarbrucken was het nog even spannend, ik legde bijna het loodje doordat een ‘zwartwit-bal’ vast kwam te zitten in mijn luchtpijp. We reden toen op de 4e baan (Bach reed). Cor heeft mijn leven gered op de vluchtstrook middels de Heimlich-greep. Een biertje voor de schrik en weer door.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Wintersport Livigno

Met een aantal ex-collega’s van Pecoma, nu QNH en FastFlex, naar Livigno, een belastingvrij staatje in Italie. Ver rijden en alleen via een smal tunneltje te bereiken. Maar het is

Jambo overleden

Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.

Steden

Maak je eigen reiskaart.