Venezuela is vrij gemakkelijk te bereizen maar is wel ontzettend groot en onze tijd was beperkt, dus de meeste afstanden hebben we afgelegd per vliegtuig. Hoogtepunten waren de natuur in Los Llanos en de fantastische watervallen bij Canaima. En natuurlijk hadden we de nodige tegenslagen zoals een vreemde uitslag op Adrie’s lichaam, waarschijnlijk opgelopen tijdens het paardrijden door de moerassen in Los Llanos en een fiks auto-ongeluk. De trip door Los Llanos hebben we gemaakt een met een groepje, leuke mensen uit Engeland en Duitsland. Zoals gebruikelijk hebben we de laatste dagen rust gepakt op een strandje, in dit geval op Isla de Margarita. Zie ook Reizen in de menubalk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Corsica 2003

Allebei op een Honda Transalp over Corsica. Een heel mooi, ruig eiland met een aparte (on-Franse) sfeer. De wegen zijn soms niet al te best, maar dat maakt het leuk

Loch Ness Monster

De tocht door Schotland leidde (natuurlijk) ook langs Loch Ness. Bewijst onderstaande foto dat het monster van Loch Ness toch echt bestaat?

Sinterklaas

Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.