We gingen naar de Malediven om te duiken. Een klein eiland, Nakatchafuchi, in het Noord Atol, ruim 3 uur varen vanaf Male was onze thuisbasis. Het eiland is echt klein, we liepen langs de waterlijn rond het eiland en het duurde slechts 12 minuten en toen waren we weer op ons vertrekpunt! Niet meer dan 20 hutjes, een bar en een restaurant. Het duiken was werkelijk fantastisch. Het snorkelen trouwens ook. Alle soorten vissen in grote getale. Heel speciaal was een nachtduik. Ook apart was het onder water voeren van haaien. De eerste ontmoetingen met de haaien waren wel wat spannend, maar “ze doen niks”. Een vervelend iets was dat we door veel in en uit het water gingen en het zout kristalliseerde in onze oren wat bij 3 van ons leidde tot een oorontsteking.
Malediven
November 30, 1984
0 Comments
Explore More
Getverderrie
Ik had honger tijdens het boodschappen doen bij C1000 en kocht een pakje kroketbroodjes. Ik heb half zo’n ding opgegeten. Wat smerig! Bleh! De volgende anderhalve heb ik aan de
Meer mooie winterplaatjes
Zoals eerder gezegd, winter kan zo mooi zijn. Hierbij nog wat mooie plaatjes. Achter het huis, voor het huis en in Amsterdam Zuidoost.
Alpe d’HuZes 2009
Wat een heftige, maar fantastische week. Pecoma was weer sponsor van de grote tent en ik had een Pecoma fietsteam samengesteld. Samen hebben we 19 beklimmingen gedaan. De hele week