San Sebastian, in Baskenland. In de bergen, dus heel anders dan het droge binnenland. Het weer was op een enkele keer na niet al te best. Het was wel heel gezellig, goed hotel gelegen op schitterende lokatie, en fantastisch eten. Heerlijke tapas en veel vis. Ik spreek een beetje Spaans, maar Baskisch is totaal anders, dus het werd nieuwe woorden leren: Txistorra (heerlijke worst), Pintxos (tapas) en Txakoli (witte wijn uit Baskenland). Op zondag was ook nog de Regatta, een race tussen verschillende dorpen, met roeiboten gebaseerd op oude walvisvaarders. Het was een heerlijk weekend! (in every sense)
San Sebastian
September 26, 2011
2 Comments
Explore More
Jambo overleden
Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.
Nieuwe website
Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).
Libanon, Syrie en Jordanie 1999
Een trektocht door een deel van het Midden Oosten. Van het nog half kapotgeschoten en in rap tempo opknappende Beiroet, door het strenge Syrië en de oudheden van Jordanië. Met