Het begint nu te kriebelen. Martijn heeft zijn (voorbereidend) teamleiderschap overgedragen aan mij. Ik ben operationeel teamleider in Alpe d’Huez. De laatste voorbereidingen en puntjes op de ‘i’. Mijn fiets is reeds onderweg, op transport. Gisteren laatste teamleidersoverleg, woensdag laatste meeting voor de catering. Alle vrachtwagens, 13 (….), waarvan 2 voor de catering vertrekken donderdag. Ik vlieg, met nog een aantal anderen zaterdag.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Sinterklaas

Naast mijn rol als projectmanager bij ING vervul ik diverse bijbanen als wijnimporteur, teamleider bij Alpe d’HuZes, maar ook een heel bijzondere, rond 5 december.    

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.

Alpe d’HuZes nadert alweer

Het is al weer bijna zover. Gisteren kick-off in Papendal en daar ook de organisatiekleiding opgehaald. Team Catering is zo goed als klaar voor de Koersweek. In de voorbereiding kijk