Onderweg naar Salland d’HuZes ben ik zaterdag met Karel van Arnhem naar Dalfsen gereden. Met de kilometers van huis naar Schiphol erbij zaten we toch weer boven de honderd. De afstand van Schiphol naar Arnhem legden we per trein af. Zie de sports-tracker route en de foto’s:

Sportstracker-bike

Zondag hebben we de Salland d’HuZes verreden en het leuke was dat we op de voorpagina van de internet ‘krant’ staan. Overigens stond deze foto ook voorop de papieren uitgave.

Salland 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Jambo overleden

Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.

Pre-Ma-Bu-Ba 1982

Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we

Catering Alpe d’HuZes op televisie

Zie het onderste filmpje op deze link: interview met Martin en mij in de catering. Film Palais des Sports