Onderweg naar Salland d’HuZes ben ik zaterdag met Karel van Arnhem naar Dalfsen gereden. Met de kilometers van huis naar Schiphol erbij zaten we toch weer boven de honderd. De afstand van Schiphol naar Arnhem legden we per trein af. Zie de sports-tracker route en de foto’s:

Sportstracker-bike

Zondag hebben we de Salland d’HuZes verreden en het leuke was dat we op de voorpagina van de internet ‘krant’ staan. Overigens stond deze foto ook voorop de papieren uitgave.

Salland 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Thailand 2007

Een korte trip in Thailand. De reis bestond uit drie delen: Bangkok, Chiang Mai en Koh Chang. Bangkok was anders, het leven gezien zoals het gaat op z’n Thais en

Tanzania

Een ‘klassieke’ safari, per oude legertruck. Primitief, slapen in tenten, niet in luxe lodges. Koken met voedsel dat we de hele reis meesleepten en onderweg op markten konden kopen. Bronwater

Wijndiploma

Ik heb in december examen SWEN-1 gedaan. Ik ben geslaagd en heb mijn wijndiploma binnen.