Eigenlijk bedoeld als een gewone strandvakantie, we hadden er dat jaar al een zware reis opzitten, maar eigenlijk hebben we weinig op het strand gelegen. Wel hebben we een soort safari gedaan, zijn we wezen vissen, fietsen, naar markten geweest en zelfs hebben we een belangrijke finale voetbal gezien. Het was gewoon lekker.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Catering Alpe d’HuZes op televisie

Zie het onderste filmpje op deze link: interview met Martin en mij in de catering. Film Palais des Sports

Wijzigingen

Al heel lang had ik niets gewijzigd aan mijn site. Behalve content toegevoegd aan de database. Ik heb nu flink gesleuteld aan structuur en database. Uitgebeidere reisverslagen stonden voorheen als

Alpe d’HuZes 2012

Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.