Eigenlijk bedoeld als een gewone strandvakantie, we hadden er dat jaar al een zware reis opzitten, maar eigenlijk hebben we weinig op het strand gelegen. Wel hebben we een soort safari gedaan, zijn we wezen vissen, fietsen, naar markten geweest en zelfs hebben we een belangrijke finale voetbal gezien. Het was gewoon lekker.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).

Turkije op de fiets

De bijzondere fietstocht van Adrie en mij door Noord Turkije staat nu online. Zie voor foto’s, routes en de verhalen mijn reispagina: Turkije op de fiets

Berlijn (The Wall)

Dit was toch wel een bijzonder tripje. Net na de val van de muur naar Berlijn, naar het concert van de The Wall. Over de aparte snelweg door Oost-Duitsland, daar