Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk. Toen maar met een Tristar van AirLanka gegaan. Met een oude Peugeot 505 zijn we het zuidelijk deel van het eiland rondgereden. Het noordelijk deel was toen al te gevaarlijk vanwege de Tamil Tigers. Ook in het zuiden merkten we de spanning, veel roadblocks e.d. Spoedig na onze reis werd heel Sri Lanka gesloten voor toerisme, dus we waren mooi op tijd. Het eiland is schitterend, zowel qua natuur als oude cultuur. Ook leuk waren onze bezoeken aan lokale bars (we noemden ze Arak-clubs) en helemaal uit ons dak gaan van een jointje in Negombo.
Sri Lanka
November 30, 1984
0 Comments
Explore More
Fietsen in Thailand
Mijn grote vriend Adrie fietst, in etappes gedurende vele jaren, van Amsterdam naar Sydney. Ik heb een etappe met hem meegereden en wel van Bangkok naar Krabi. Het is een
Jambo overleden
Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.
Alpe d’HuZes 2011
Wat een week weer in Alpe d’Huez. Zwaar, spannend en mooi. Het was hard werken in de catering en ik was, als teamleider, best gespannen of het allemaal wel ging