Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel. De catering is perfect verlopen en onze financiële doelstelling is gehaald. En heerlijk, ieder jaar weer werken met die mooie mensen. Hieronder wat foto’s, natuurlijk vooral van mijn Catering.

Ook is er een leuk filmpje:

no images were found

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Zigeunerfeest Belgie

Vera gaf voor haar 50e verjaardag een feest in Kwaremont, België. Het thema was zigeuner, dus was iedereen kleurrijk uitgedost met tent en caravan geparkeerd in de tuin van het

Meer mooie winterplaatjes

Zoals eerder gezegd, winter kan zo mooi zijn. Hierbij nog wat mooie plaatjes. Achter het huis, voor het huis en in Amsterdam Zuidoost.  

Alpe d’HuZes 2009

Wat een heftige, maar fantastische week. Pecoma was weer sponsor van de grote tent en ik had een Pecoma fietsteam samengesteld. Samen hebben we 19 beklimmingen gedaan. De hele week