Je kan steeds leukere dingen doen met WordPress. En mijn databases natuurlijk. Mijn reisdatabase bevat alle vluchten, vluchten gaan ergens heen en komen ergens vandaan. Luchthavens. En die heb ik nu kunnen ‘plotten’ in Google Maps. Best mooi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Portugal (Noord) op de motor

Een mooie trip op de motor door het noorden van Portugal. We zijn gestart in Porto, een prachtige stad. Cor op de BMW G650 XCountry en ik op R1200 GS.

Alpe d’HuZes 2011

Wat een week weer in Alpe d’Huez. Zwaar, spannend en mooi. Het was hard werken in de catering en ik was, als teamleider, best gespannen of het allemaal wel ging

Vliegroutes

Al eerder had ik een op een map alle vliegvelden uit mijn reisdatabase kunnen plotten op een kaartje. Zie: Vliegvelden. En nu kan het ook met de routes tussen die