Als voorbereiding op het echte werk voor Alpe d’HuZes had Hetty weer een klimtraining in La Roche in de Ardennen georganiseerd. En dat heeft ze weer perfect geregeld. Presentaties door John, de fietsenman en Koos Moerenhout als prof wielrenner. “Reisleiders” als Monic en Marion. De routes uitgezet door Laura Verhoeven die ook de ritten professioneel begeleidde. En natuurlijk de niet te onderschatten hulp van vrijwilligers voor ontbijt en diner, met Benjamin en mijzelf als de koks. En natuurlijk helemaal perfect was het weer, zonovergoten! En we hebben ook ontzettend veel lol gehad, ondanks de reden waarom we dit eigenlijk doen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Vliegroutes

Al eerder had ik een op een map alle vliegvelden uit mijn reisdatabase kunnen plotten op een kaartje. Zie: Vliegvelden. En nu kan het ook met de routes tussen die

Alpe d’HuZes 2012

Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.

Alpe d’HuZes 2009

Wat een heftige, maar fantastische week. Pecoma was weer sponsor van de grote tent en ik had een Pecoma fietsteam samengesteld. Samen hebben we 19 beklimmingen gedaan. De hele week