Het begint nu te kriebelen. Martijn heeft zijn (voorbereidend) teamleiderschap overgedragen aan mij. Ik ben operationeel teamleider in Alpe d’Huez. De laatste voorbereidingen en puntjes op de ‘i’. Mijn fiets is reeds onderweg, op transport. Gisteren laatste teamleidersoverleg, woensdag laatste meeting voor de catering. Alle vrachtwagens, 13 (….), waarvan 2 voor de catering vertrekken donderdag. Ik vlieg, met nog een aantal anderen zaterdag.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Dominicaanse Republiek 1994

Dit was eigenlijk een zakenreis. Met een stelletje maffe autodealers op een incentive naar de Dominicaanse Republiek. Volledig georganiseerd, niet mijn type reis, maar we hebben ontzettend gelachen. Het begon

Klimtraining Ardennen

Hetty had een klimtraining weekend georganiseerd in de Ardennen. Als voorbereiding op Alpe d’HuZes 2011. In een mooie omgeving, rondom La Roche, waren 5 routes uitgezet door Laura Verhoeven. Ter

Alpe d’HuZes 2012

Wat een fantastische week weer in Alpe d’Huez. Ik heb geen voeten, geen stem en geen energie meer, maar dat geeft niets, alle energie is gestoken in ons goede doel.