Een trektocht door een deel van het Midden Oosten. Van het nog half kapotgeschoten en in rap tempo opknappende Beiroet, door het strenge Syrië en de oudheden van Jordanië. Met een klein uitstapje naar Eilat, in Israël. Een uitgebreid verslag volgt nog en van deze aparte trip zijn ook impressies te vinden op www.kraaij.nl, de site van Adrie.
Zie ook Reizen in de menubalk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

ANWB Sinterklaas

Heb ik dat! Na 2 adressen afgewerkt te hebben als Sinterklaas kom ik 2 vrouwen tegen met een lege accu. Als Sint onder de motorkap met startkabels. Leuk. En natuurlijk

Fiets- / wijnreis

Zoals ieder jaar ging ik dit keer weer in het voorjaar op wijnreis met een aantal vrienden. Een fikse auto en aanhanger vol wijn halen. Dit jaar had ik wat

Ronda

Ronda en omgeving, met uitstapjes in de huurauto naar Arcos de la Frontera, Sanlucar de Barrameda en door de schitterende bergen rondom Ronda. En weer o zo lekker eten.