Eigenlijk bedoeld als een gewone strandvakantie, we hadden er dat jaar al een zware reis opzitten, maar eigenlijk hebben we weinig op het strand gelegen. Wel hebben we een soort safari gedaan, zijn we wezen vissen, fietsen, naar markten geweest en zelfs hebben we een belangrijke finale voetbal gezien. Het was gewoon lekker.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Ronda

Ronda en omgeving, met uitstapjes in de huurauto naar Arcos de la Frontera, Sanlucar de Barrameda en door de schitterende bergen rondom Ronda. En weer o zo lekker eten.

Alpe d’HuZes training Ardennen

Hetty heeft weer zo’n geweldig trainingsweekend in de Ardennen georganiseerd. Het enige dat ze niet onder controle had was het weer. Zaterdag, ijzel en sneeuw waardoor in de ochtend niet

Turkije 1998

Een korte rondtrip door het westen van Turkije. Beetje rustig aan doen en uitrusten. Een kleine tegenslag door een lelijke val (voor een schone Engelse), waardoor ik een deel van