Eigenlijk bedoeld als een gewone strandvakantie, we hadden er dat jaar al een zware reis opzitten, maar eigenlijk hebben we weinig op het strand gelegen. Wel hebben we een soort safari gedaan, zijn we wezen vissen, fietsen, naar markten geweest en zelfs hebben we een belangrijke finale voetbal gezien. Het was gewoon lekker.
Gambia 1996
December 31, 1996
0 Comments
Explore More
Alpe d’HuZes training Ardennen
Hetty heeft weer zo’n geweldig trainingsweekend in de Ardennen georganiseerd. Het enige dat ze niet onder controle had was het weer. Zaterdag, ijzel en sneeuw waardoor in de ochtend niet
Jambo overleden
Lieve, oude, gekke Jambo is overleden. Maar het hondje heeft een prachtig en gezond leven gehad, 15 jaar lang. We zullen haar missen.
Alpe d’HuZes 2011
Wat een week weer in Alpe d’Huez. Zwaar, spannend en mooi. Het was hard werken in de catering en ik was, als teamleider, best gespannen of het allemaal wel ging