Vijf weken op reis door Mexico (Yucatan), Guatemala en Belize. Deze route wordt de Maya Route genoemd. Hele speciale momenten waren het regelen van een ‘huwelijksvergunning’ in Belmopan, Belize gevolgd door het werkelijk trouwen met Marit in San Ignacio, met als getuigen onze kano-gids, David en de pensionhoudster, Martha.
Zie ook Reizen in de menubalk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Peru

Een (te) snelle twee weken door de zuidelijke helft van Peru. Schitterende treinreizen door het Andesgebergte en natuurlijk naar Machu Picchu en andere bekende bezienswaardigheden. Een klein dieptepunt was de

Sri Lanka

Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk.