Vijf weken op reis door Mexico (Yucatan), Guatemala en Belize. Deze route wordt de Maya Route genoemd. Hele speciale momenten waren het regelen van een ‘huwelijksvergunning’ in Belmopan, Belize gevolgd door het werkelijk trouwen met Marit in San Ignacio, met als getuigen onze kano-gids, David en de pensionhoudster, Martha.
Zie ook Reizen in de menubalk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Alpe d’HuZes nadert

Het begint nu te kriebelen. Martijn heeft zijn (voorbereidend) teamleiderschap overgedragen aan mij. Ik ben operationeel teamleider in Alpe d’Huez. De laatste voorbereidingen en puntjes op de ‘i’. Mijn fiets

Loch Ness Monster

De tocht door Schotland leidde (natuurlijk) ook langs Loch Ness. Bewijst onderstaande foto dat het monster van Loch Ness toch echt bestaat?

Luchthavens

Je kan steeds leukere dingen doen met WordPress. En mijn databases natuurlijk. Mijn reisdatabase bevat alle vluchten, vluchten gaan ergens heen en komen ergens vandaan. Luchthavens. En die heb ik