Aansluitend op onze duiktrip op de Malediven zijn we naar Sri Lanka gevlogen. Dat kostte nogal wat moeite, want ons vliegtuig, een hele oude DC-8 van Air Maldives, was stuk. Toen maar met een Tristar van AirLanka gegaan. Met een oude Peugeot 505 zijn we het zuidelijk deel van het eiland rondgereden. Het noordelijk deel was toen al te gevaarlijk vanwege de Tamil Tigers. Ook in het zuiden merkten we de spanning, veel roadblocks e.d. Spoedig na onze reis werd heel Sri Lanka gesloten voor toerisme, dus we waren mooi op tijd. Het eiland is schitterend, zowel qua natuur als oude cultuur. Ook leuk waren onze bezoeken aan lokale bars (we noemden ze Arak-clubs) en helemaal uit ons dak gaan van een jointje in Negombo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Wijnkelder

Ik heb een wijnkelder op zolder gebouwd. Is dit een wijnzelder of een wijnkolder? Het was een enorme klus. Zeker het isoleren en het plaatsen van de luchtkanalen. Bij dit

Woodstock

Een klassieker. Deze mag niet ontbreken in de galerij van mooie feesten! Deze was gaaf. Een fantastisch feest in de tuin bij Maarten op Texel. In 1989 alweer.

Pre-Ma-Bu-Ba 1982

Een klassieker ook. Destijds gingen we regelmatig naar het carnaval in Saarbrucken in Duitsland, Pre-Ma-Bu-Ba geheten. Een heerlijke puinhoop altijd. Hier wat foto’s van de verkleedpartij, dit keer gingen we