We gingen naar de Malediven om te duiken. Een klein eiland, Nakatchafuchi, in het Noord Atol, ruim 3 uur varen vanaf Male was onze thuisbasis. Het eiland is echt klein, we liepen langs de waterlijn rond het eiland en het duurde slechts 12 minuten en toen waren we weer op ons vertrekpunt! Niet meer dan 20 hutjes, een bar en een restaurant. Het duiken was werkelijk fantastisch. Het snorkelen trouwens ook. Alle soorten vissen in grote getale. Heel speciaal was een nachtduik. Ook apart was het onder water voeren van haaien. De eerste ontmoetingen met de haaien waren wel wat spannend, maar “ze doen niks”. Een vervelend iets was dat we door veel in en uit het water gingen en het zout kristalliseerde in onze oren wat bij 3 van ons leidde tot een oorontsteking.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Explore More

Alpe d’HuZes nadert alweer

Het is al weer bijna zover. Gisteren kick-off in Papendal en daar ook de organisatiekleiding opgehaald. Team Catering is zo goed als klaar voor de Koersweek. In de voorbereiding kijk

Nieuwe website

Ik heb www.lamboo.com totaal vernieuwd. Met allerlei belevenissen, voornamelijk reizen en trips (zie menubalk), maar ook Alpe d’HuZes en wijn en eten (binnenkort alle recepten).

Thailand 2007

Een korte trip in Thailand. De reis bestond uit drie delen: Bangkok, Chiang Mai en Koh Chang. Bangkok was anders, het leven gezien zoals het gaat op z’n Thais en